Nasza doświadczona kadra

Lidia Dytkiewicz 

 

Od 19 lat Trener sprzedaży, doradca.

Absolwentka Polish Open University Oxford Brookes University. Trener z doświadczeniem ponad 7000 godzin przepracowanych na salach szkoleniowych. Certyfikowany wykładowca Polskiej Akademii Treningu.

Na co dzień właściciel studia modelowania sylwetki oraz gabinetów kosmetycznych, w których z ogromną pasją jako praktyk wykonuje zabiegi medycyny estetycznej oraz tworzy autorskie programy szkoleniowe. 

Dyplomowany kosmetolog oraz słuchacz Akademii Medycznej Dr Beut.

Jej podstawowy atut to obszerne doświadczenie, które zdobyła podczas pracy zawodowej związanej z obsługą klienta oraz branżą Beauty w Polskich korporacjach oraz za granicami kraju.

Od wielu lat związana z branżą “Beauty”. Certyfikowany szkoleniowiec World Massage Federation, licencjonowany masażysta japońskiego masażu Kobido. Dodatkowo certyfikowany trener z zakresu kwasów hialuronowych, biostymulatorów oraz wypełniaczy skórno-tkankowych.

Ekspert w dziedzinie:

– Mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej I i II stopnia wraz z poziomem Master,

– Szkoleń Anti Aging z wykorzystaniem nowoczesnej technologii oraz sprzętu takiego jak min. HIFU, RF, Ultradźwięki, Kriolipoliza, Endermologia, Cellulogia, Indiba.

Sarah Tylicka  

 

Od 16 lat związana z branżą Beauty

Wykształcona pedagog, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od 6 lat jest właścicielką swojego prestiżowego salonu kosmetycznego. Jest specjalistką w dziedzinie stylizacji paznokci, laureat aż 15 nagród na mistrzostwach w stylizacji paznokci w Dubaju w różnych kategoriach.

Na co dzień nie tylko doskonale włada technikami kosmetycznymi, ale także dzieli się swoją wiedzą jako wymagający szkoleniowiec. Szkoliła min. takie firmy jak Inter Group Sp. z o.o., Elda Beauty, Aba Group, Zaremba International Academy.

Poza stylizacją paznokci z pasją zajmuje się stylizacją brwi, od farbowania po makijaż permanentny. Przez ostatnie 5 lat przeszkoliła łącznie ponad tysiąc uczestników online i stacjonarnie. Jest również autorką podręczników i programów szkoleniowych.

W wolnych chwilach ceni sobie czytanie książek, zwłaszcza tych o tematyce psychologicznej i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Jej pasja, zaangażowanie oraz umiejętności i wiedza przekładają się na bardzo wysoką jakość oferowanych przez nią szkoleń i usług kosmetycznych.

 

Joanna Matuszewicz  

 

Od 14 lat Trener Biznesu, Coach.

Współpracuje z niższą i średnia kardą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo- coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na rynku polskim. Przeszkoliła kilkuset menedżerów.

Na co dzień pracuje w roli trenera dla pracowników firm różnej wielkości, różnych branż i sektorów rynku, na różnym poziomie rozwoju organizacyjnego. Specjalizuje się w tematach związanych ze sprzedażą i profesjonalną obsługa Klienta. Szkoli z wystapień publicznych, Budowania marki osobistej, Kultury ekranowej i prezentacji online. Prowadzi szkolenia jak nagrywać video telefonem i robić zdjęcia produktowe.

Prowadziła złożone projekty budowania i utrzymywania relacji z klientem, budowania wizerunku i promocji firmy.

Jej podstawowy atut to praktyka, którą nabyła na swojej ścieżce zawodowej przechodząc przez wszystkie szczeble obsługi klienta zaczynając od D2D poprzez Telemarketing, pracę w CC, B2B, B2C awansując na coraz to wyższe stanowiska.

Od kilku lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu, Bydgoszczy i Łodzi. Realizuje zajęcia z zakresu zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich, w tym: Negocjacje, cenowe,  Zarządzanie zespołem, Psychologia sytuacji trudnych, Narzędzia coachingowe w sprzedaży i zarządzaniu, Asertywność, Zarządzanie czasem, Budowanie Marki Osobistej w Mediach Społecznościowych. 

Stworzymy dla Ciebie indywidualny program szkolenia!

Wyłącznie te zagadnienia, których potrzebujesz.